مواد مصرفی رستوران

مواد مصرفی رستوران

دامنه مواد مصرفی در رستوران ها بسیار گسترده است.فست فود ها، رستوران های ایرانی، رستوران های ایتالیایی، رستوران های خاص منظور و یا حتی این روزها دیگر باید رستوران هایی را اضافه کرد که غذاهای ارگانیک و سالم را ارائه می نمایند و به همین منظور برای تمام این رستوران ها، تامین بهترین مواد مصرفی رستوران از اهمیت بالایی برخوردار است.

شاید سئوالی که در ذهن اکثر رستوران داران باشد این است که

موارد مصرفی رستوران های معروف از کجا تهیه می شوند؟

سئوال جالبی است و البته پاسخ آن هم جالب تر…تمام رستوران های معروف برای خود یک شبکه توزیع شخصی راه اندازی کرده اند که موارد مصرفی شان را تهیه می کند.در این میان رستوران هایی که چند شعبه ای هستند بیش از دیگران، درگیر این مهم هستند.

مثلا رستوران های زنجیره ای پرپروک برای تامین مواد مصرفی رستوران ها خود، یک شبکه خرید و توزیع داخلی را راه اندازی کرده است که به تمامی شعبات یک نوع مواد مصرفی را می رساند و در نتیجه کیفیت و نوع طبخ مثلا مرغ سوخاری بدون پوست ، در تمام شعبات شبیه به هم است چرا که موادی که برای این منظور استفاده می کند ، شبیه به هم است.

مواد مصرفی رستوران

یا مثلا مجموعه رستوران های هایدا هم همینگونه است.حتی سس مایونز را نیز خودش تامین می کند و اگر لازم باشد حتی به رستوران های دیگر نیز می فروشد.

پس chain  های معروف ، برای تهیه و تامین مواد مصرفی رستوران خود،به صورت شبکه سازی داخلی عمل می کنند.

این وسط اما هستند رستوران های معروفی که تک شعبه ای هستند و اصولا محل تامین موارد اولیه و مصرفی این رستوران ها عموما به صورت یک راز مگو بین مدیران آن رستوران وجود دارد مثلا ترکیب پودر سوخاری رستوران نشاط ستارخان از ان اسرار مگویی است که نزدیک شدن به آن بسیار سخت است.

هر چند که برای حرفه ای های این عرصه ، این موضوع اصلا خارج از دستیابی نیست و به سادگی می توان به آن رسید.

بهترین مواد مصرفی رستوران خود را از کجا تهیه کنیم؟

بی شک روش های مختلفی برای تامین موارد اولیه مصرفی در رستوران ها وجود دارد و یکی از بهترین های آن کار کردن با دست اول های این صنعت است.

در تمام کسب و کار ها، بهترین ها یا دست اول ها همیشه می توانند بیشترین کمک را به صاحبین آن کسب و کار نمایند.از این رو در اختیار داشتن بانک جامع تولید کنندگان مواد مصرفی می تواند کمک شایانی به شما مدیران رستوران در تهیه این موارد کند.

لذا ما در مجله تخصصی رستوران برای شما بانکی از بهترین و به روز ترین و خوش قیمت ترین تولید کنندگان موارد اولیه رستوران ها را جمع آوری کرده ایم که می توانید به سادگی با مراجعه به این آگهی ها، مواد اولیه مورد نیاز خود را پیدا کنید.

ما در رست مگ برای شما و کسب و کار شما برنامه های مختلفی داریم که می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید