مجلسه رستورانی

ربات های پرکاربرد تلگرام

یکی از پرکاربرد تریننرم افزارهای پیام رسان ،اپلیکیشن تلرام است. این نرم افزار ویژگی های مفیدی مانند پیام های خود تخریب شونده و استیکرهای فوق العاده دارد. یکی از دیگر مواردی که به این پیام رسان افزوده شده است، ربات ها هستند که شما میتوانید برای دسترسی به انواع اطلاعات و ابزارها از آن ها استفاده کنید. تعداد ربات هایی شما میتوانید از آن ها استفاده کنید بسیار زیاد است. به همین دلیل این مقاله میتواند مرجع بسیار خوبی برای شما در استفاده های بعدی از این پیام رسان باشد.

11 ربات مفید تلگرام

۱- @nowtrendingbot

اگر شما میخواهید از آخرین اخبار پر جستجو (trend) مطلع شوید، به احتمال زیاد باید از این ربات استفاده کنید. تنها با تایپ کردن  nowtrendingbot، میتوانید در هر بحثی که دیگران در آ نشرکت داشته اند شرکت نمایید .

کلاس آموزش جامع فتوشاپ

۲- @wiki

مانند سایت ویکیپدیا شما هر اطلاعاتی که درباره هر چیزی که بخواهید، میتوانید در آن پیدا کنید. فقط کافی است مانند فرمتی که خود این ربات به شما میگوید عمل کنید تا نتایج یافته شده در ویکیپدیا را برای شما نمایش دهد. مثلا ما میخواهیم در مورد سیب جستجو کنیم به این ترتیب عمل میکنیم: سیب @wiki fa

۳- @vid

اگر بدنبال یک فیلم ویدئویی هستید بهتر است داخل تلگرام بمانید!. برای مثال، شما @vid s8 را تایپ کنید و از نتایج بسیار زیادی که برایتان نمایش داده میشود، فیلم مورد نظر خود را انتخاب کنید.

11 ربات مفید تلگرام

۴- @imdb

اگر میخواهید اطلاعاتی راجع به فیلمی بدست آورید، میتوانید از این ربات استفاده کنید. Imdb تخصصی ترین مرجع فیلم و سریال در جهان است و اطلاعات کامل و با ارزشی در این سایت وجود دارد.

کلاس آموزش کرل

۵- @udbot

این ربات یک فرهنگ لغت است و شما میتوانید معنی و اطلاعات خوبی را راجع به لغاتی که در آن جستجو میکنید، پیدا کنید

11 ربات مفید تلگرام

۶- @spotybot

برای افزودن ماسپاتیفای یکی از برترین مراجع موسیقی است. جایی که آثار بسیار زیادی در آن وجود دارد. اگر شما هم به دنبال موسیقی هستید، میتوانید از این ربات استفاده کنید.

11 ربات مفید تلگرام

۷- @bold

رباتی است که لبرای ادیت متون مورد استفاده قرار میگیرد و میتوانید متون مورد نظرتان را bold, italic, fixedsys بکنید.

کلاس آموزش طراحی سایت

۸- @gif

یکی از مواردی که امروزه بسیار مورد استفاده کاربران در تلگرام شده است، استفاده از گیف های جالب و بامزه است. با این ربات شما دسترسی بسیار زیادی به انواع مختلف گیف ها دارید که میتوانید از آن ها در گفتگو های روزمره خود استفاده کنید.

۹- @storebot

روز به روز بر تعداد ربات های تلگرامی افزوده میشود که قطعا نمیتوان همه آن ها را به سادگی پیدا کرد. با این ربات شما میتوانید لیستی از ربات های تلگرام را مشاهده نمایید.

۱۰- @gamebot

یکی از قابلیت های جدیدی که به تلگرام اضافه شد، قابلیت انجام بازی در تلگرام به صورت آنلاین بود. اگر شما هم میخواهید از بازی کردن لذت ببرید با تایپ این عبارت لیست این بازی ها را مشاهده میکنید.

11 ربات مفید تلگرام

۱۱- @voicybot

اگر شما هم از تایپ کردن خسته شده اید و میخواهید شخص دیگری برایتان تایپ کند، به شما استفاده از این ربات را پیشنهاد میدهیم. این ربات با دریافت صداهای یک دقیقه ای آن ها را به متن تبدیل میکند و خوشبختانه از زبان فارسی هم پشتیبانی میکند و بسیاار دقیق و هوشمند نیز هست.

دوره وردپرس پیشرفته

مقالات گوناگون