خودکار فلزی و پلاستیکی تبلیغاتی

اگر به دنبال هدایای تبلیغاتی ناب و خوب برای امر تبلیغاتی خود و معرفی شرکتتان به دیگران هستید، ما به شما خودکار های تبلغاتی را پیشنهاد می کنیم که یک هدیه تبلیغاتی متناسب برای تمامی مردم است. امروزه مردم به دنبال این هستند تا بتوانند با استفاده از هدایا تبلیغاتی مختلفی نظر مردم را جلب کرده و آنها را با خدمات و یا محصولات خود آشنا کنند. خودکار ها به دلیل اینکه سبک هستند و همه نوع قشری از آن استفاده میکنند، میتواند بهترین نوع هدیه دادن به مشتریان و یا حتی کارمندان یک شرکت باشد.

خودکار فلزی و پلاستیکی تبلیغاتی چه ویژگی هایی دارند؟

خودکار های تبلغاتی میتواند دو نوع پلاستیکی و فلزی باشد. معمولا بر روی خودکار ها لوگو و یا مشخصاتی مانند شماره تماس و آدرس را چاپ و یا حک میکنند تا برای همیشه مقال چشمان مصرف کنندگان مختلف باشد. خودکار تبلیغاتی را هم به تنهایی هدیه می دهند و هم در کنار دفترچه ها و یا فولدر های تبلیغاتی که این میکتواند یک پکیج جدا باشد. به همین دلیل خودکار تبلیغاتی را یک انتخاب ساده و در عین حال پرکاربرد میدانند.

برای جاپ بر روی انواع خودکار ها از چاپ تامپو و یا لیزر استفاده میکنند. رنگ بندی هایی که برای خودکار در نظر میگیرند بسیار متفاوت بوده و دارای رنگ های مشکی، سبز، نارنجی و غیره میباشد. حتی نوع خودکار ها را هم خودتنا به سلیقه خودتان میتوانید انتخاب کنید. خوکار ها هم فشاری هستند و هم چرخشی. خودکار های چرخشی را بسیار لوکس تر در نظر میگیرند  یعنی با چرخاندن قسمتی از بدنه خودکار نوک خودکار به بیرون بیاید.

خودکارهای فلزی تبلیغاتی به نسبت خودکارهای پلاستیکی سنگین تر و گران قیمت تر میباشند به همین دلیل شاید برای انواع تبلیغاتی کالای مناسبی نباشد. به عنوان مثال شما می توانید خودکار های فلزی را به کارمندان ارشد یا مشتریان خاص خود هدیه دهید. خودکارهای فلزی را هم می توان به صورت تک سفارش داد و هم به صورت ستی که شامل خودکار و روان نویس است استفاده کرد. ست های جالب خودکار و روان نویس نیز می تواند ساده و نقره کاری و یا با آب طلا تهیه شده باشند که به طبع قیمت آنها بالاتر بوده و برای قشر خاصی هم در نظر گرفته می شوند مثل مدیران ، سرپرستان و … .

جعبه های این ست ها می تواند فلزی ، پلاستیکی ، طرح چوب ، مخملی و .. باشند که بنا به سفارشات مشتریان تهیه و به مشتریان تحویل می دهند اما باید به این نکته نیز توجه داشت که جعبه ها بر اساس سایز و جنسشان ، قیمتشان هم متغیر هستند. کمترین مقدار تیراژ سفارش خودکار های تبلیغاتی ۵۰۰ عدد به بالا است. حداقل مدت زمان لازم برای تحویل خودکار های تبلیغاتی در صورت موجود بودن در انبار های شرکت ۳روز کاری و در غیر این صورت و با چاپی بودن سفارش ، این زمان به ۷ الی ۱۰ روز کاری و حتی در مواردی بیشتر ، افزایش پیدا می یابد.