مجلسه رستورانی

خصوصیات آموزشگاه کامپیوتر استاندارد

امروزه تمامی کارفرمایان علاوه بر کسب و کار فیزیکی خود تمایل به داشتن کسب و کار مجازی دارند از این رو نیروهای خود را از بین کسانی استخدام کینند که توانایی اداره و یا طراحی یک سایت را دارند.ممکن است نیرهایی داشته باشند که در کنار کار قبلی خود بخواهند یک سایت برایشان طراحی نمایند .اینجاست که افراد به فکر یافتن آموزشگاهی معتبر میگردند تا نیروهای خود را برای آموزش بدین آموزشگاه ها معرفی نمایند.اما کدام آموزشگاه؟و استاندارهای یک آموزشگاه چیست تا به جا وقت و هزینه خود را صرف نمایند.
با توجه به نیاز روز افزون افراد مبنی بر آموزش طراحی سایت ،آموزشگاه های زیادی تاسیس شده اند که هر کدام به نحوی در حال ارائه خدمات آموزشی هستند که شما نیز با یک جستجوی ساده در اینترنت میتوانید به تعداد زیادی از آن ها دست یابید.اما سوال مهمی که پیش می اید این است که بدانیم در بین تمامی پیشنهاد هایی که برای انتخاب داریم کدام آموزشگاه ، بهترین آموزشگاه طراحی سایت است و بهترین امکانات و آموزش را برای ما عرضه خواهد نمود و بطور کلی باید ها و نباید های یک آموزشگاه طراحی سایت خوب چیست ؟
دوره آموزش icdl ،دوره ای است که نیاز دارید تا در مهارت های هفتگانه کامپیوتر مهارت لازم را کسب نمایید.

آموزشگاه طراحی سایت خوب

امکانات آموزشی

خارج از مباحث تخصصی آموزش که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت ،موضوع فضای محیط آموزشی برایتان مطرح شود .بدین معنی که در یک آموزشگاه خوب ،فضا و محیط آموزش ،متناسب با امر آموزش تدارک دیده شده باشد و تجهیزات مورد استفاده در آن به روز و کاربردی باشد.لذا در درجه اول دارا بودن از تجهیزات آموزشی مناسب است.

سطح دسترسی

مورد بعدی سطح دسترسی به آموزشگاه است بدین معنی که مسیر های وصولی به آموزشگاه ،آسان بوده و دانشجو بتواند از طرق مختلف به موسسه رفت و آمد نماید.

برای انتخاب بهترین آموزشگاه کامپیوتر لازم است تا کمی بهتر به دور و برتان دقت نمایید!بهترین ها همواره برجسته اند!

دوره های مجزا

از دیگر مورادی که باید در انتخاب یک آموزشگاه طراحی سایت لحاظ نمود ،توجه به این مورد است که آموزشگاه امکان شرکت در دوره های کوتاه مدت تخصصی را به دانشجویان بدهد.زیرا ممکن است افرادی بخشی از آموزش را دیده باشند و بخواهند تنها قسمتی دیگر از آموزش های مربوط به دوره های جامع طراحی سایت را بگذرانند.

هزینه های منطقی

متاسفانه در دنیای پر رقابت موسسات ،هستند موسسات آموزشی سودجویی که تنها به فکر کسب درامد از دانشجو هستند و پس از ثبت نام مخاطب ،هیچگونه تعهد و اهمیتی برای سطح کیفی آموزشی خود ندارند.بنابراین باید به دنبال آموزشگاهی باشید که علاوه بر کیفیت آموزشی ،هزینه های مقرون به صرفه ای برای آموزش داشته باشند.

آموزشگاه آی سی دی ال

سایت آموزشگاه

سایت آموزشگاه مرجعی قابل تامل برای دیدن نمونه کار شما پس از این دوره اموزشی است زیرا افراد هرانچه در چنته دارند را برای خود بکار میگیرند و سعی بر آن دارند تا تمام آنچه میدانند را بر روی سایت خود اجرا نمایند.

سئوی سایت آموزشگاه

آموزشگاهی که ادعای بهترین بودن را دارد باید بتواند سایت خود را از نظر سئو به بالاترین سطح ممکن رسانده باشد .بنابراین در موسسه ای که قصد آموزش دارید باید به این نکته توجه نمایید که کلمات کلیدی مورد نظر شما در زمان سرچ در رتبه های بالا خصوصا صفحات اول سرچ باشند.

تعداد دوره های قابل برگزاری در دوره

یک آموزشگاه معتبر ،علاوه بر تدریس در دوره های طراحی سایت باید بتواند مهارت های دیگری را در زمینه کامپیوتر نظیر مهارت های گرافیکی ،مهارت های برنامه نویسی ،مهارت ها ی انیمیشن سازی و،مهارت های معماری و … ارائه دهد و تنها محدود به دوره های طراحی سایت نباشند.

با ثبت نام در یک آموزشگاه فتوشاپ ،ضمن گذراندن این دوره ،برای آموزش دیگر مهارت های گرافیکی آماده شوید.

شرایط آموزشگاه طراحی سایت خوب

سابقه کاری آموزشگاه

موسسات تازیه تاسیس را کنار بگذارید زیرا کیفیت رابطه مستقیمی با سابقه کاری و تجربه دارد.بنابراین از میزان سابقه کاری موسسه اطمینان حاصل نمایید .

رسمیت قانونی

متاسفانه بسیاری از آموزشگاه هایی که ادعای رسمی بودن را دارند در زمان ارائه مدرک ،دانشجو را با مشکل مواجه مینمایند و این مورد نشات از این میگیرد که این موسسات بصورت قارچ گونه تاسیس و رشد نموده اند.لذا در زمان انتخاب آموزشگاه خود بدین نکته توجه نمایید که این موسسه رسمیت قانونی داشته باشد.

برای آموزش مهارت هایی چون اتوکد ،رویت ،تری دی مکس و … که جزو مهارت های معماری هستند کافی است تا یک آموزشگاه معماری استاندارد را شناسایی و در آن نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

اعطای مدرک معتبر

بطور کلی این حق هر دانشجویی است که پس از گذراندن یک دوره آموزشی بتواند مدرکی معتبر را دریافت نماید که طبق آن بتواند استخدام یا ترفیع رتبه داشته باشد.بدین منظور در زمان ثبت نام از این مورد اطمینان حاصل نمایید که پس از گذراندن دوره مدرکی معتبر و قابل ترجمه دریافت خواهید نمود. این یکی از موارد مهم شرایط آموزشگاه طراحی سایت خوب است که باید حتما توسط دانشجویان پرس و جو شود

در اختیار داشتن بهترین اساتید

شاید مهمترین نکته در بین سایر موارد ذکر شده در بالا ،این نکته باشد که آموزش خود را تحت نظر چه اساتیدی خواهید گذراند.لذا باید از سطح کیفی آموزش مطمئن باشید تا بتوانید بهترین آموزش را داشته باشید.بدین منظور میتوانید رزومه کاری استاد و نمونه کارهای وی را از آموزشگاه درخواست نمایید.

دوره آموزش رویت به منظور آموزش طراحی های معماری در زمینه طراحی ساختمان منظور گردیده است.

نکته: از تمامی موارد ذکر شده در بالا انتخاب یک استاد خوب از باقی گزینه ها مهمتر است .بنابراین در مورد استاد انتخابی خود به دقت تحقیق نمایید.

مقالات گوناگون