مجلسه رستورانی

اهمیت مدرک ICDL برای کارمندان

با توجه با رقابت روز افزون دانش در زمینه استخدام کارمندان ،کارفرمایاین به دنبال استخدام افرادی هستند که قابلیتهای بیشتری را در زمینه های کامپیوتری داشته باشند.بنابراین افرادیکه مهارت های بیشتری را خصوصا در حوزه کامپیوتر داشته باشند شانس بیشتری را در زمان استخدام در حوزه مورد نظر خود خواهند داشت و این مهم بدست نمی اید جز کسب مهارت و آموزش در زمینه های کامپیوتری به میزان هرچه بیشتر و بهتر.

یکی از مهمترین مواردی که افراد در زمان استخدام با آن برخورد میکنند دارا بودن مدرک ICDL است.بدین منظور لازم است تا در دوره آموزشی آی سی دی ال شرکت نمایند.

دوره آموزشی آی سی دی ال

با توجه به زندگی های ماشینی امروز و مشغله بالایی که افراد دارند ،پیدا کردن آموزشگاهی که متناسب با معیارهای آن ها باشد من جمله مسافت نزدیک و امکان طی مسیر با روش های گوناگون از اهمیت ویژه ای برای افراد برخوردار است.

یکی از مدارکی که آموزشگاه ها برای دانشجویان این دوره ارائه میدهند ،مدرک وزارت ارشاد و مدرک فنی حرفه ای است.ما باید آموزشگاهی را انتخاب نمایید که علاوه بر کیفیت آموزشی و مسیر مناسب ،مدرکی قابل ارائه و کاملا معتبر را ارائه دهد.

آموزشگاه icdl در تهران

توسط مدرک ICDL چه مزیت هایی متوجه شما میشود؟

  • برخورداری از مجموعه‌ای از مهارت‌های کامپیوتری که تمام کارمندان برای مؤثر بودن در یک مجموعه نیاز دارند.
  • مدرک ICDL به مدیران گوشزد می‌کند، افرادی که دارای این مدرک هستند دارای کفایت لازم در کاربرد مواردی چون :مبانی کامپیوتر، ویندوز، اینترنت، Word، Excel، Access، PowerPoint را دارند.
  • پیش‌زمینه‌ای ذهنی در مورد مهارت و قابلیت کسانی که این مدرک را دارند، و برنامه‌ریزی و ارزیابی جهت آموزش سایر نیروهای کاری موجود در مجموعه را ایجاد میکند.
  • این مدرک ثابت می‌کند که کارمند، دارای مهارت‌هایی است که امور محوله مرتبط با این مدرک را به نحو احسن انجام خواهد داد. و کارفرما خواهد توانست از از مهارت های کارمند خود به نحو احسن استفاده نماید.
  • این مدرک، بازخورد دقیقی از بازگشت سرمایه‌گذاری یک مجموعه در آموزش کارمندان، را درزمانی کوتاه نشان خواهد داد. چرا که شما کارمندانی را استخدام خواهید کرد که برای پیشبرد سریع شرکت شما آماده شده اند.

اما در این پکیج آموزشی چه مهارت هایی آموزش داده میشود که میتوانید از آن ها استفاده نمایید.

آموزش ورد

آموزش ورد و اکسل

آموزش ویندور

آموزش access

آموزش power point

آموزش out look

اموزش اینترنت

ICDL یک استاندارد بین‌المللی در مهارت‌های وابسته کامپیوتری است. دارای کیفیت بالا در آموزش، مدرکی بین‌المللی شناخته‌شده و همچنین مورد تائید متخصصان دانشگاهی و بین‌المللی در سطح جهان.
مدرک ICDL در بیش از ۱۴۱ کشور جهان قابلیت استفاده را دارد.

مقالات گوناگون